!!! ´JPeBook.org´ !!!

!!!  ´HUMAN RIGHTS 4.LIVE !!! ( ČÁST 1 . )

~~

"VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN" JE NOTAMI PRO PROSPERITU, PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST, PRO SPOLKOJENOST OBYVATELSTVA, NÁRODA, NÁRODŮ, NÁRODOVÍ. STOJÍ NA NÍ ŠVÝCARSKO. ŠVÝCAŘI SI VELMI RÁDI CELODENNĚ POBRUKUJÍ TYTO NOTY.. NEUMÍ, NECHTĚJÍ, BEZ NICH ŽÍT. CHTĚJÍ ŽÍT. A PROTO SI PÍSEŇ TU CELODENNĚ, KAŽDODENNĚ, VŠICHNI..ČI TÉMĚŘ VŠICHNI..ŠVÝCAŘI POBRKUJÍ.

TAKOVÁ JE PRAVDA.

VLÁDA ŠVÝCARSKÉ KONFEDERACE VŠE PODŘIZUJE TÉHLE PRAVDĚ..UŽ PO GENERACE.

A KDO ŘÍKÁ, ŽE PROSPERITA JE NĚCO JINÉHO, BEZ UVEDENÝCH NOT.. BEZ UVEDENÉ PÍSNĚ, KECÁ SI KRAVATU.

HOJNĚ SE KECÁ NAPŘÍKLAD O INFRASTRUKTURÁCH.., ALE UVĚDOMTE SI.. ODPOVĚZTE SI NA OTÁZKU:

KDE ZAČÍNÁ INFRASTRUKTURA KAŽDÉHO JEDNOTLIVÉHO ČLOVĚKA KAŽDÝ DEN??.. ..??RÁNO ??!!! JE LI.

TAKŽE.. EKONOMOVÉ, EKONOMKY, EVROPY, SVĚTA.. KTEŘÍ SMÝŠLÍTE JINAK.. ZAMYSLETE SE NAD SEBOU, A ROZHLÉDNĚTE SE KOLEM, VŮKOL.. PO SVĚTĚ, JAK JSTE TO DOPOSUD DOPATLALI.. JAK TO PATLÁTE. A KECÁTE, A KECÁTE.. KRAVATU SI.

´FATAMORGANA.LIVE´

ŘEŠENÍ OTÁZEK KLIMATU: >>"PÉČE O ČLOVĚKA"<<

~~

CO? ŽE: ,,CHOCHOLOUŠKOVÍ" ?

~~

ROBERT KIYOSAKI UČÍ ..VYUČUJE .. VE SVÝCH KNIHÁCH , mimo jiné, O TAK ZVANÉM:

KRYSÍM ZÁVODU..O KRYSÍM ZÁVODĚNÍ..

~~

JÁ VYUČUJI..mimo jiné..

i TENTO ZÁKON KOSMU:

LIDSKÁ SPOLEČENSTVÍ .. SPOLEČENSTVÍ LIDSKÝCH DUŠÍ.. BUDOU MÍT TAKOVOU BUDOUCNOST, JAKOU MÁ NYNÍ AKTUÁLNĚ JEJICH NEJSLABŠÍ ČLÁNEK.

TEDY .. JAK SE MÁ VÁŠ NEJSLABŠÍ ČLÁNEK .. COBY ČLOVĚK ?

CO VIDÍTE VŮKOL ?

A CO NEVIDÍTE ? A PROČ ?

A CO NECHCETE VIDĚT ?

A CO NECHCETE VIDĚT, ALE ONO TO JE. ?? 

PROČ ?

JÁ VÍDÁVÁM DENNĚ LIDI, ŽIJÍCÍ JAKO KRYSY.. HLEDAJÍCÍ POTRAVU V ODPADKOVÝCH KONTEJNERECH..NEJEN PO PRAZE V ČR.

UVEDENÝ ZÁKON KOSMU PLATÍ PRO RŮZNÁ LIDSKÁ SPOLEČENSTVÍ, I PRO ÚROVEŇ LIDSKÉHO SPOLEČENSTVÍ SVĚTA.

CO?? ŽE.. NEŽLI TOHLE, BUDEŠ SE MNOU, S KOSMEM, COBY POLITIK/POLITIČKA A SPOL. HRÁT RADĚJI: ,,BETLA" ?

ALE.. TÓ JSI SE: SPLETL/SPLETLA.

~~

SAXÁNA BY ŘEKLA: MĚL BY JSI ŘÍCT: !!! "UŽ_DOST" !!!

~~

!!!  >> PRAHA .. DEMONSTRACE, SHROMÁŽDĚNÍ <<  !!!

~~

( 14.9.2022 .. ČESKÝ LID MÁ CCA PO ČTVRT_STOLETÍ I DOPOSUD FAŠISTICKOU VŮČI ČESKÉMU LIDU MAFII COBY VLÁDU ČR, COBY PARLAMENT ČR, COBY SENÁT ČR, I V OFFICO ÚŘADĚ PREZIDENTA ČR, KTERÁ SE VZÁJEMNĚ PODPORUJE, KTERÉ MÉDIA JDOU NA RUKU TÍM, ŽE O FAŠISMU TOM LIKVIDUJÍCÍM ČESKÝ_LID..RUJNUJÍCÍ JEJ, PO CCA ČTVRT_STOLETÍ MLČÍ. )

~~
13.9.2022..: >>!!!´ČERVENÁ KARTA´!!! <<
~~
13.9.2022.. !!!STOP !!! EXEKUČNÍMU FAŠISMU V_ČR !!!
~~
PASTI NA LIDI OD MPSV A MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI(FAŠISMU)ČR
~~ 

13.9.2022.. POŽADUJI:

!!! DEMISI SOUČASNÉ VLÁDY ČR !!!

!!! STOP VŮČI LIDU NAŘÍZENÝM POVINNÝM TELEVIZNÍM_A_ROZHLASOVÝM_POPLATKŮM    !!!

POŽADUJI: ZRUŠENÍ LEGISLATIVNÍ NORMY ZVANÉ: 3X A DOST !!!

POŽADUJI: ROZPUŠTĚNÍ PARLAMENTU S KOMPLETNÍ PERSONÁLNÍ VÝMĚNOU VLÁDY ZA "VLÁDU_ODBORNÍKŮ(IC)"

POŽADUJI: KOMPLETNÍ PERSONÁLNÍ I S KOMPLETNÍ STRANICKOU VÝMĚNOU LIDÍ V SENÁTU ČR !!!

PROČ ?

PROTO..

.. >>´HUMAN RIGHTS 4.LIVE´>>  ..

.. >>´JP DENNÍK 4.LIVE´>>  ..

..například..

~~

3.10.2022: ČESKÁ MÉDIA TAK ZVANÉ VEŘEJNÉ SLUŽBY, ZEJMÉNA CZECH RÁDIO ČESKÝ ROZHLAS, JSOU.. ZEJMÉNA DÍKY VLNÁM 92,6 KANÁLEM SMRDUTÝM MENTAL FAŠISTICKO PUTINISTICKÝM, JSOU OSTUDOU, I ZHOUBOU SVĚTA. JE MI OPRAVDU S PODIVEM, JAK TOHLE MŮŽE SI JEDNAK LID ČR NECHAT LÍBIT, JAK TOHLE LID ČR MOHL DOPUSTIT.. JAK TOHLE LID ČR MŮŽE NECHAT SI KECAT. S TĚMIHLE KRETÉNY SE SVĚT ZE SRAČEK, VE KTERÝCH JE, NEMÁ ŠANCI VYHRABAT. NAVÍC JSOU TO VÁLEČNÍ PROVOKATÉŘI. MAJÍ POTĚŠENÍ NAD NÁSILÍM VE SVĚTĚ, DĚLAJÍ SI Z TOHO VYLOŽENĚ PRDEL. TAKOVÍHLE LIDÉ NEPATŘÍ DO VEŘEJNÉHO PROSTORU PROFESNĚ, ALE NA ODDĚLENÍ NEKLIDU V PSYCHIATRICKÉ NEMOCNICI, PŘÍPADNĚ DO KRIMINÁLU. JSOU ZTĚLESNĚNOU NECHUTNOSTÍ, A LIDÉ, DĚTI, TEENAGEŘI, TO POSLOUCHAJÍ. ZA TOHLE POBRAL NAPŘÍKLAD I JEJICH GENERÁLNÍ ŘEDITEL RENÉ ZAVORAL ROČNÍ ODMĚNU VE VÝŠI 500 TISÍC KORUN (CZK). KAŽDÝM OKAMŽIKEM SE TIHLE SRÁČI PŘEDHÁNĚJÍ V TOM, JAK MNE VE SVÝCH REAKCÍCH NA MOJE PÍSMO NASRAT..SLEDUJÍC KAŽDÝ MŮJ PROKLIK ON_LINE ŠPIONSKO KGBácky. NO, ZŘEJMĚ ZDE CHTĚLI MÍT TAKÉ REKLAMU, TAK JSEM JIM VYHOVĚL..ALE PO MÉM.

VŮBEC MNE, VY KRETÉNI Z UVEDENÉHO RADIA, NEZKOUŠEJTE ZA UVEDENÉ RADIO NIKDY KONTAKTOVAT, POŠLU VÁS DO ŘITI, ZKUSÍTE LI TO. VY HOVADA. / (TÓ..NEPOCHOPÍŠ.. CO JE V ČR MOŽNÉ.. NO, ASI TAK PO STEJNU, JAKO V RUSKU S TĚMIHLE HOVADY. )

~~

3.10.2022:

MILOŠI VYSTRČILE A SPOL..NYNÍ V SENÁTU ČR, A TOBĚ PODOBNÍ, CO MÁTE VŠICHNI SVORNĚ NA SVĚDOMÍ TO VŠE, O ČEM PÍŠI, NEGATIVNÍ VŮČI LIDU ČR (A ŽE TOHO JE!!!) VIZ NAPŘÍKLAD NA:

´FATAMORGANA.LIVE´

JSI (A SPOL.) FAŠOUN VŮČI LIDU. TVOJE POSUNKOVÉ CUKRLÍKY PŘED FOTOAPARÁTY, HRA NA ,,JAKO" SPRAVEDLNOST JE  POUHOU ZÁSTĚRKOU TVÉ NEJEN NESCHOPNOSTI, ALE I TVÉ NEČINNOSTI, KTERÁ JE PODPOROU FAŠISMU ZE STRANY SENÁTU ČR FAŠISTICKÝCH NOREM..POSLANCŮ..POSLANKYŇ ČR..A SPOL...LEGISLATIVY, VŮČI LIDU ČR. NEMÁŠ UŽ PO TOM VŠEM PŘED BOHEM ABSOLUTNĚ ŽÁDNÉ PRÁVO SETRVAT NADÁLE VE FUNKCI PŘEDSEDY SENÁTU ČR !!! DRZÝ, NEJAPNÝ, ABYS TO ZKOUŠEL, JSI..TO VÍM. ALE POČÍTEJ UŽ I NYNÍ S TRESTEM NEBES, TY, I CELÁ UVEDENÁ SFÉRA POLITICKÁ ČR, I MEDIÁLNÍ, KTERÁ TOHLE VŠE PODPORUJE. TOHLE SI KOSMOS..NEBESA..(BŮH..CHTELE KDO LI) BEZTRESTNĚ LÍBIT NENECHAJÍ. JSTE NECHUTNÍ NA N´TOU. KRETÉNI. OBLBUJETE PO GENERACE, >>VAŠE POLITICKÉ STRANY<< LID ČESKÝ, JSTE OMYLEM TAK LIDU, I TAK ZMANIPULOVANĚ VOLEB. MÁTE Z TOHO PO  DEKDY PRDEL, I MÉDIA..TAK ZVANÉ VEŘEJNÉ SLUŽBY..S VÁMI, ALE !!! VY JSTE VÁŠ KLAN KARTEL CZECH FAŠISTIC MENTAL_PUTINISTIC SMRDUTOU NECHUTNOU NEHORÁZNOU PRDELÍ TOU !!!

!!! VYPADNĚTE !!!

VY UŽ NEMÁTE PŘED BOHEM ŽÁDNÁ PRÁVA JAKKOLI BÝT V POLITICE, ČI VE STÁTNÍCH FUNKCÍCH. TÍM, ŽE TO PRODLUŽUJETE, JEN ZVĚTŠUJETE AGÓNII SMRTONOSNOU, KTEROU JSTE V ČR POSTSAMETOVĚ MENTAL_FAŠISTICKO PUTINISTICKY LEGISLATIVOU VAŠÍ FAŠISTICKOU VŮČI LIDU ZAVEDLI.

UŽ TOHO S VÁMI OPRAVDU BYLO DOST !!!

!!! ZMIZTE, VY KRETÉNI !!! Z POLITIKY, ZE STÁTNÍCH FUNKCÍ !!!

NEMYSLI SI, VYSTRČILE, A SPOL VŠICHNI ZE SFÉRY UVEDENÉ POLITIKY, NEMYSLETE SI, ŽE NĚCO ŽBLEBTNETE NĚKDE, POKEROVĚ, A VŠE BUDE OK. NEJSTE OK. JSTE: K.O. PO TOM VŠEM, CO JSTE V ČR.. VAŠE POLITICKÉ STRANY DOPOSUD NAPÁCHALI ZA ŠKODY NA OSUDECH LIDEM, NA I DEMOGRAFII, A POKRAČUJETE V TOM DÁL, SVIŇSKY. POČÍTEJTE JIŽ S TRESTEM BOŽÍM..NEBES.., DUŠE VAŠE. PŘED BOHEM, PŘED NEBESY. TO SI ZAPIŠTE. TO, CO JSTE NAPROSTO VĚDOMĚ, SADISTICKY NAPÁCHALI, JE NEOSPRAVEDLNITELNÉ, A BEZ TRESTU NEODPUSTITELNÉ. VŮBEC NEZKOUŠEJTE TOHLE JAKKOLI OBLAFNOUT.. JE TO ZBYTEČNÉ.

( JP )

~~

26.9.2022.. JP: K DEMONSTRACI V PRAZE, ORGANIZOVANÉ, CHYSTANÉ, DNE 28.9.2022 V PRAZE NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ A V CELÉ ČR.. SKUPINOU OSOB, S WEBEM: NAPRVNIMMISTE.CZ / !!! VARUJI ČESKÝ LID !!! NE VŠICHNI, KDOŽ MAJÍ PENÍZE NA VÝSTAVBU PODIA V PRAZE NA VÁCLAVÁKU, NA OZVUČENÍ, NA VYTVOŘENÍ WEBU, JSOU PRO NÁROD DOBREM !!! TOHLE NEPODPOŘÍM !!! TOHLE NEPODPORUJI !!! JELIKOŽ TO OBSAHUJE ZNAČNÉ PRVKY MORÁLNÍ ZKAŽENOSTI..JDOUCÍ I PROTI PRINCIPŮM KŘESŤANSTVÍ. CHTĚJTE, LIDÉ, VŽDY TAKÉ ZNÁT PODROBNÝ POLITICKÝ PROGRAM RÁDOBY NOVÝCH LÍDRŮ.. JDOUCÍ V HARMONII S MÝM_PÍSMEM. NIKDO SE MNE Z NICH NA NIC NEPTAL, NEZEPTAL, A JDOU SI DĚLAT RÁDOBY REVOLUCI V ČR.. TAKHLE TO: !!! NEPŮJDE !!! NEBUDETE SI VAŘIT DALŠÍ SVÉ SI RŮZNĚ KAŠIČKY NA ÚKOR ZÁJMŮ LIDU..JEN PROTO, ŽE SI KDOŽ MYSLÍTE, ŽE MÁTE VELKÉ LOKTY.

POŽADUJI DEMISI VLÁDY ČR.

AVŠAK MOJE DŮVODY JSOU ODLIŠNÉ ( ZDE I UVEDENÉ ) OD ORGANIZÁTORŮ UVEDENÉ DEMONSTRACE. ROZHODNĚ NEJSEM PROTO, LÉZT DO ZADKU VRAHŮM, TERORISTŮM PUTINOVCŮM. TO JSTE, Z NAPRVNIMMISTE.CZ OPRAVDU PŘEHNALI. TAKHLE TEDY !!! NE !!!

~~

~~~

"LŽÍCE" & ,,SEKTOrično"

´JP´ RECENZE ČLÁNKY´ » "LŽÍCE" &amp; ,,SEKTOrično"

5.2.2022, JP

,,NĚKDY ´JEN ZPÍVAT´ NESTAČÍ" (*třeba i jen ´SI´). ( Karel Gott )...
/ *poznámka MOJE /

SEKTORIČNO.. ZPLNA HRDLA .. ČI LÁSKOU V HROBĚ ..??

VŠE DÁ PRÁCI. VELKOU PRÁCI. I SE:  NARODIT .

"A" : ??!! JAK  K TOMU  PŘIJDE  " ŽIVOT " ??!!

??!! JAK K TOMU PŘIJDOU "LIDÉ" ??!!

K TOMU, ŽE PRDELÁČI, SRÁČI, POLITIČTÍ JIM NEJSOU OCHOTNI PROJEVOVAT SNAHU ZAJIŠŤOVAT JIM: "VŠEM_LIDEM" PODMÍNKY ??!!DŮSTOJNÉHO_ŽIVOTA??!!.. NEJEDNOU i například !!AUTOGENOCIDNĚ!!.., A STEJNĚ TAK, ŽE SI Z TOHO VŠEHO DĚLAJ LIDÉ V MÉDIÍCH NEJEDNOU RŮZNĚ, I RÁDOBY MOCENSKY, I JINÍ TAK PRDELÁČI_SRÁČI SVOU SI ..i celkem HNUSNĚ.. ,,PRDEL" ??!!

  •  
  • ONO VYROBIT například TAKOVOU: " LŽÍCI "..

TAK TO DALO LIDSTVU .."ŹIVOTU SI".. PRÁCI VÝVOJOVĚ EVOLUČNĚ PO MILIONY LET VÝVOJE ŽIVOTA NA ZEMI. KDO TO MŮŽE OCENIT například PÁR ŠESTÁKY..ČI BANKOVKAMI ? TO NEJDE. ALE LIDSTVO SI USTANOVILO JAKÝSI ´SEKTOrismus´, TAKŽE například TAKOVÁ LŽÍCE JE DOSTUPNÁ DNES MNOHA LIDEM BĚŽNĚ V OBCHODECH. NO, NE VŽDY A VŠUDE, A TO ANI DNES..NA PLANETĚ ZEMI.

ONO..VYROBIT TAKOVOU..´LŽÍCI´..TAK TO JE VELMI NÁROČNÝ PROCES. A PŘESTO DNES LIDÉ SI ANI TO NEUVĚDOMUJÍ, POVAŽUJÍ ZA SAMOZŘEJMOST, ŽE JI MAJÍ. ŽE JICH I VÍCE V DOMÁCNOSTI MAJÍ.

JE NUTNO NEJPRVE NAJÍT VHODNÉ MÍSTO NA TĚŽBU RUDY, TU JE NUTNO VYKOPAT..VYTĚŽIT, HORNICKY, ODVÉZT DO PECE, KTEROU TAKÉ TAK MUSELI LIDÉ SI VYROBIT, ROZTAVIT TU RUDU, ODLÍT, PAK PŘEVÉST ODLITEK DO LISOVNY, VÁLCOVNY, KTEROU TAKÉ MUSELI SI LIDÉ VYROBIT, A TEPRVE TAM DOSTÁVÁ TA VYKOPANÁ RUDA SEKTOROVĚ TVAR LŽÍCE. JE NUTNO JI ZBROUSIT, ZABALIT, ODVÉZT AOTOMOBILY NEBO JINOU DOPRAVOU K LIDEM DO SVĚTA, SEKTOROVĚ RŮZNĚ ROZČLENĚNÉHO. ANI PŘESTO, TEDY ANI PŘES TUTO SEKTOROVOST, KTEROU SI LIDSTVO USTANOVILO, SE NA VŠECHNA MÍSTA NA PLANETĚ VÝROBKY LIDSTVA KU VŠEM, ROVNÝM DÍLEM, NEDOSTÁVAJÍ.

A TO BYLA ,,JEN" LŽÍCE .. A.. PROZATÍM: PRÁZDNÁ. COŽ TEPRVE "TA" "PLNÁ"  ?? ŽE ??

COŽ TEPRVE: " TA"  LŽÍCE " : "ZDRAVĚ_PLNÁ"  ?? ŽE ??

"A" :

COŽ TEPRVE " TA "  LŽÍCE "  i: "DŮSTOJNĚ_ZDRAVĚ_PLNÁ"  ?? ŽE ??

 

~~

´JP~RECENZE..´

´JP~POEZIE..´

~~~